Ronaldo gledao lajovićev poraz! Srbin završio učešće u Majamiju, legendarni Francuz ga srušio posle velike drame!

Kurir 22.03.2024

Srpski teniser, Dušan Lajović, eliminisan je sa turnira u Majamiju pošto je u dva seta poražen od legendarnog Francuza Gaela Monfisa (7:6, 6:4).

Lajović je poražen posle velike drame u oba seta, u prvom nije bilo brejka, a u taj-brejku je Duci vodio sa 4:3, ali je Monfis tada ubrzao i poveo u setovima. U drugom setu rezultatski egal viđen je do 4:4 u gemovima kada je Francuz stigao do brejka i konačnog trijumfa posle sat i 35 minuta igre. Zanimljivo je da je u publici na ovom meču bio i čuveni brazilski fudbaler Ronaldo koji se srdačno pozdravio sa Monfisom. ¡O Fenomeno! 🇧🇷 Ronaldo presente en el duelo