Zvezda prekinula crni niz u evroligi: Nedović i Teodosić razbili Virtus, crveno-beli posle šest poraza konačno upisali pobedu!

Kurir 22.03.2024
Zvezda prekinula crni niz u evroligi: Nedović i Teodosić razbili Virtus, crveno-beli posle šest poraza konačno upisali…

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Virtus rezultatom 94:79 u utakmici 31. kola Evrolige.

Zvezda je na 16. mestu sa 11 pobeda i 20 poraza, a Virtus je na osmom mestu sa 17 pobeda i 14 poraza. Gledali smo izjednačeno prvo poluvreme, ekipe su smenjivale u vođstvu. Kod Virtusa je dominirao Tornike Šengelija , za koga Zvezdini centri nisu imali rešenja. Prevagu korist Zvezde napravio je Miloš Teodosić koji je sa par fantastičnih asistencija i trojkom za kraj prvog poluvremena doneo crveno-belima +6 48:42. Zvezda je zahvaljujući Nedoviću došla do + 10 u