Ko je mogao da zamisli ovakav rezultat?! Evo kako je završen meč Luksemburg - Srbija u fudbalu, mlada reprezentacija se obrukala

Večernje novosti 22.03.2024
Ko je mogao da zamisli ovakav rezultat?! Evo kako je završen meč Luksemburg - Srbija u fudbalu, mlada reprezentacija se…

Još uvek bride obrazi od angologijskog poraza mlade fudbalske reprezentacije Srbije od Engleske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, kada je primljeno čak devet golova, a sada su "orlići" još jednom šokirali u tom istom takmičarskom ciklusu.

FOTO: FSS Naime, meč mladih fudbalskih reprezentacija Luksemburga i Srbije završen je bez pobednika - 1:1. Orliće je već u četvrtom minutu na ovom gostovanju doveo Stefan Mitrović, no početkom drugog poluvremena, u 51. Gonsalveš je dao gol za Luksemburg što je, ispostavilo se, bio i konačan rezultat. Nije ovo bio jedan od onih mečeva u kome jedna ekipa, favorit, promaši "sto šansi, a iz jedine suparničke - primi gol". Štaviše, Luksemburg je imao samo tri šuta manje