Potop srpskih juniora protiv Portugalije, Evropsko prvenstvo ostaće samo san!

Sportske.net 23.03.2024  |  Sportske.net

Juniroska fudbalska rerpezentacija Srbije neće igrati na Evropskom prvenstvu za igrače do 19 godina ovog leta u Severnoj Irskoj. "Orlići" su posle poraza u prvom kolu kvalifikacionog turnira od Danske od 3:1 večeras još ubedljivije izgubili od Portugalije.

Bilo je čak 4:1 za Portugalce i tako izgubili sve šanse da se plasiraju na kontinentalnu smotru kolo pre kraja kvalifikacija. Portugalci su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu. Domaćina kvalifikacionog turnira u vođstvo je doveo napadač Vivaldo Semedo u 26. minutu, da bi njegovog kolega u špicu Rodrigo Ribeiro udvostručio prednost svoje selekcije u nadoknadi prvog dela. Još teže za izabranike selektora Radovana Krivokapića postalo je nakon sata igre