ПОЛУВРЕМЕ - Мега амбициозно стартовала, али црвено-бели преокренули у финишу за вођство

Спортске.нет 25.03.2024  |  Спортске.нет

На полувремену утакмице 24. кола АдмиралБет АБА лиге Црвена звезда води против Меге код куће 48:41.

Мега је амбициозно и храбро отворила утакмицу у „Штарк арени“ предвођена Ђуришићем и Јовићем. Парирала је Звезди у сваком нападу, и четири минута до краја прве четвртине направила серију 11:0 што јој је донело предност од девет поена. Међутим, Теодосић тројком, а потом Боломбој рампом у одбрани смањују разлику на 18:24 после првих 10 минута игре. У другом кварталу Мегу су коштале изгубљене лопте. Црвено-бели су заиграли агресивнију одбрану, украли две лопте одмах