Regionalna Premijer liga Novi Beograd savladao Jadran, Zvezda u finišu poražena od Juga

Dnevnik pre 30 dana  |  Tanjug

BEOGRAD: Vaterpolisti Novog Beograda, teže nego što se očekivalo, pobedili su Jadran iz Herceg Novog sa 15:13 u prvoj utakmici turnira regionalne Premijer lige, koji se održava na bazenu Sportskog centra „11. april“.

Ekipa iz Herceg Novog pružila je izuzetno snažan otpor favorizovanim Novobeograđanima, koji su pitanje pobednika rešili tek u poslednjoj četvrtini. Izabranici trenera Živka Gocića bolje su počeli me, poveli su sa 6:3, ali gosti iz Crne Gore su u trećoj četvrtini došli do preokreta i poveli sa 9:8. Morao je trener Novobeograđana Gocić da zameni golmana Frančeska de Mikelisa, koji nije imao svoje veče, a ulaskom Lazara Dobožanova domaći su dobili preko potrebnu