Čelsijeve dame blistaju, overeno polufinale Lige šampiona! Jelena Čanković igrala za tim iz Londona

Kurir pre 30 dana

Fudbalerke Čelsija plasirale su se u polufinale Lige šampiona, pošto su na svom terenu u Londonu odigrale nerešeno 1:1 protiv Ajaksa, u revanšu četvrtfinala.

Čelsi je u prvoj utakmici u Holandiji pobedio 3:0, pa se ukupnim rezultatom 4:1 plasirao u polufinale. Pred više od 11.000 gledalaca na Stamford Bridžu, Čelsi je poveo u 33. minutu golom Majre Ramires, a izjednačila je Česiti Grant u 65. minutu. Srpska reprezentativka Jelena Čanković igrala je od 66. minuta za domaći tim. Čelsi će u polufinalu igrati protiv pobednika duela Brana i aktuelnog šampiona Barselone. U prvoj utakmici Barselona je pobedila 2:1. Ranije