Odbojkaši Monce priredili iznenađenje: Lube eliminisan posle 14 godina na startu plej-ofa

Večernje novosti pre 29 dana

Kompletirano je prvo kolo plej-ofa italijanske Serije A. U dve serije odlučivale su majstorice i u obe su slavili gosti Monca i Milano.

Foto: Profimedia Odbojkaši Monce priredili su veliko iznenađenje, u majstorici su savladala Lube i to u gostima. Na kraju utakmice rezultat je bilo 3:1. Prva dva meča perfektno su odigrali gosti i dobili ih u prilično neizvesnim završnicama oba puta rezultatom 25:23. Lube je uzvratio u trećem setu 25:20. Međutim, nije imao snage za potpuni preokret pošto je Monca dobila četvrti set 25:22 za veliko slavlje. I veliku tugu Lubea, koji je ovo doživeo prvi put posle