Alkaraz šokantno eliminisan: Talentovani Španac izvan svih očekivanja završio učešće u Majamiju! (foto)

Hot sport 29.03.2024

Alkaraz je doživeo veliki neuspeh Grigor Dimitrov je izazvao pravu buru na turniru u Majamiju, tako što je eliminisao Karlosa Alkaraza sa ubedljivih 6:2, 6:4.

U briljantnoj partiji koja je trajala sat i 34 minuta, Dimitrov je pokazao izuzetnu dominaciju. Prvi set je bio prepun brejk šansi, ali je Dimitrov uspeo da iskoristi svoju priliku i osvoji ga sa 6:2. U drugom setu, najavio je trijumf brejkom za 3:1, te potvrdio svoju superiornost osvajanjem sledećeg gema bez izgubljenog poena. I kada je Alkaraz pokušao da se vrati u meč, Dimitrov je sačekao svoju priliku i ostvario pobedu na servisu Alkaraza za konačnih 6:4. Nakon