Užasna greška Petrovića: Čelsi ispustio pobedu zbog loše reakcije Srbina! (video)

Hot sport 30.03.2024

Petrović će po lošem pamtiti ovaj meč Fudbaleri Čelsija odigrali su nerešeno 2:2 sa ekipom Barnlija u okviru 28. kola Premijer lige, ali većina pažnje usmerena je ka grešci Đorđa Petrovića koja je „kumovala“ izjednačujućem pogotku gostiju.

Čitavo prvo poluvreme Čelsi je imao igrača više na terenu, ali nisu uspeli da tu prednost materijalizuju sve do 45. minuta kada je Palmer sa bele tačke doneo prednost Plavcima. Međutim, samo dva minuta nakon početka drugog poluvremena, Kaler fantastičnim šutem van kaznenog prostora savladao je Petrovića, izjednačivši rezultat. Palmer je ponovo zatresao mrežu gostiju u 78. minutu, donoseći svom timu prividnu prednost. Međutim, gosti se nisu predavali, i u 81. minutu