Nant šokirao Nicu i prekinuo gubitnički niz, Tuluz rutinski u Klermonu

Sportske.net 31.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Nanta priredili su malo iznenađenje pošto su kao gosti savladali Nicu rezultatom 2:1. "Kanarinci" su stigli do vođstva u 19. minutu kada je Amijan uputio odličan centaršut ka Matisu Ablinu, a napadal glavom matirao nemoćnog Bulku.

Nica je zaigrala dosta bolje u drugom poluvremenu i zasluženo izjednačila rezultat kada je Terem Mofi pogodio sa penala. Četiri minuta kasnije, Nant je na identičan način stigao do novog vođstva pošto je sa bele tačke siguran bio Mostafa Mohamed, a gosti su do kraja meča zadržali prednost i osvojili vredna tri boda u nastavku sezone. U isto vreme, Tuluz je rutinski slavio u Klermonu sa 3:0. Gosti su poveli u osmom minutu preko Vinenta Sijera sa penala, da bi u