Fantastičan meč u novom pazaru - het-trik Ljajića uzaludan: TSC nosi sva tri boda u Bačku Topolu!

Kurir 02.04.2024

Fudbaleri TSC-a savladali su Novi Pazar na gostovanju rezultatom 4:3 u meču 28. kola Superlige Srbije.

Meč je obeležio Adem Ljajić, koji je postigao het-trik, ali to njegovom timu nije pomoglo da dođe ni barem do boda. Gledali smo fantastičan meč. Prednost gostima doneo je Miloš Pantović u devetom minutu, a Novi Pazar je preokrenuo golovima Adema Ljajića u 11. i 15. minutu iz jedanaesterca Devet minuta kasnije izjednačio je Aleksandar Ćirković. Golovima Ivana Milosavljevića u 51. i 55. minutu TSC je poveo sa 4:2, da bi poraz Novog Pazara, svojim trećim pogotkom,