Фудбал: Нишлије „однеле“ бодове из Суботице

Суботица.цом 04.04.2024  |  Суботица.цом

Спартак је уписао трећи пораз у низу. „Голубови“ су поражени од Радничког из Ниша са 2:1 на Градском стадиону у 28. колу Суперлиге. Гости су стигли рано до предности, Суботичани успели да дођу до изједначења аутоголом, али су Нишлије биле боље и у завршници затресли мрежу домаћина за тријумф и вредна три бода.

Уводни део меча је протекао у доброј игри обе екипе, али су гости били спретнији и искористили повољну прилику у 18. минуту за вођство поготком Јусуфа Бамиделе. У наставку су „голубови„ имали иницијативу и навели госте на грешку где је Басиле Јамкам сместио лопту у сопствену мрежу за 1:1. Ипак је завршни део припао Нишлијама, а за то се побринуо резервиста Стефан Цветковић коме је био довољан минут на терену да се упише у листу стрелаца и свом тиму донесе вредна