Vojvodina grabi ka Evropi: Novosađani dominantnom igrom u Pančevu osvojili zlatna tri boda!

Hot sport pre 25 dana

Vojvodina sigurna u Južnom Banatu Fudbaleri Vojvodine odneli su ubedljivu pobedu nad ekipom Železničara rezultatom 3:0 u 29. kolu Superlige Srbije, odigranom u Pančevu.

Vojvodina je povela već u 10. minutu kada je Кembel sa desne strane centrirao na peterac, a Ivanović precizno glavom skrenuo loptu u mrežu za rano vođstvo od 1:0. Savićević je nekoliko minuta kasnije zapretio udarcem preko gola, dok je u 22. minutu izborio penal lažnjakom, a Zukić preciznim udarcem duplirao vođstvo za Vojvodinu. Železničar je imao poteškoća u napadu, a iako su pokušavali, nisu uspeli da ozbiljnije ugroze golmana Carevića. Čak ni promena formacije