Da je ovo Super liga Srbije već bi se kucala saopštenja - Sitiju oprošten penal!

Sportske.net 06.04.2024  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta utakmice 32. kola engleske Premijer lige između Kristal Palasa i Mančester sitija rezultat je 1:1.

Poveli su domaći posle samo tri minuta golom Žan-Filipa Matete, da bi poravnanje šampionu doneo Kevin de Brujne deset minuta kasnije. Ipak, detalj koji je obeležio prvo poluvreme dogodio se u poslednjem minutu prvog poluvremena kada sudija Pol Tirni nije sudio, po našem mišljenju, očigledan jedanaesterac za Palas. Hrvatski štoper u redovima gostiju Joško Gvardiol je sa dve ruke obrgilio i bacio na zemlju ofanzivca domaćih Eberečija Ezea, ali su sudije ostale neme,