Ludnica u derbiju Hilala i Nasra: Sergej asistent, Ronaldo dobio crveni karton, pa ironično aplaudirao sudiji (video)

Hot sport pre 23 dana

Ronaldo i ovu utakmicu u centru pažnje Posle više od 100 minuta fudbala, igrači Al Hilala plasirali su se u finale saudijskog Super Kupa, pobedom nad velikim rivalom Al Nasrom – 2:1.

Ekipa iz Rijada je nastavila sjajan niz bez poraza u svim takmičenjima i 33. uzastopnim trijumfom popravila sopstveni svetski rekord. Strelci su bili Al Davsari u 61. i Malkolm u 72. minutu, a kod oba pogotka učestvovao je Sergej Milinković-Savić. Srpski reprzentativac je kod prvog gola sjajno asistirao, a kod drugog je u ranoj fazi prekinuo napad Al Nasra. 🚨🚨| GOAL: AL HILAL HAVE TAKEN THE LEAD AGAINST AL NASSR!! Al Hilal 1-0 Al Nassr pic.twitter.com/Oh0vZymC5q —