Moto kros vozači iz Čačka nastavili sa uspesima

Morava info pre 23 dana

ČAČAK – Na stazi „Šišava“ u Vlasotincu, u nedelju su održane moto kros trke za Otvoreni šampionat Srbije, gde su vozači iz dva čačanska kluba – MK „Tanasko Rajić“ i Termorad „AMSK Čačak“, nastavili sa uspesima kao u prethodnim sezonama.

Vuk Ćajić, u klasi MX85 osvojio je drugo mesto, Aleksa Milosavljević u klasi MX125 prvo mesto i Nikola Milojković, u istoj klasi drugo mesto. U Kupu Srbije, u amaterskim klasama, Vukašin Ćurčić u klasi MXB zauzeo je drugo mesto, dok je Vlade Rajević, u klasi MX osvojio vicešampionsku poziciju. U ekipnoj konkurenciji, ekipa klubova 1, Termorad AMSK „Čačak“ osvojio je treće mesto, a „Tanasko Rajić“ prvo mesto u ekipi klubova 2 u Kupu Srbije. Naredna trka u šampionatu