Fudbal: Spartak poražen u Kragujevcu

Subotica.com 08.04.2024  |  Subotica.com

Ni promena šefa struke nije pomogla Spartaku da krene pobedničkom stazom. Poraženi su Subotičani u u 29. kolu Superlige Srbije u Kragujevcu od Radničkog 1923 sa 3:1. Poveo je domaćin, „golubovi“ izjednačili, ali više od toga nisu uspeli i neminovan je bio četvrti poraz u nizu.

Radnički je diktirao tempo igre od samog starta, Bevis je postigao gol posle šet minuta, ali je to bilo iz nedozvoljene pozicije. Veću inicijatvu Kragujevčani su u 31. minutu materijalizovali kada je Miloš Ristić pogodio sa distance i doveo svoj tim do prednosti. Uspeli su Subotičani da smanje iz slobodnog udarca, a precizan je bio Miloš Mijić u 37. minuta i vratio „golubove“ u igru i nadu da mogu konačno osvojiti neki bod. Drugo poluvreme je pripalo domaćinu.