Barselona srušila PSŽ nakon ludnice i dva preokreta: Rafinja je heroj Katalonaca

Nova 10.04.2024  |  Autor: Vojislav Nedeljković

Fudbaleri Barselone savladali su Pari Sen Žermen 3:2 u gostima u spektakularnoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

PSŽ je bolje otvorio utakmicu i imao je terensku inicijativu i nekoliko poluprilika koje nije uspeo da realizuje. Barselona je to uspela da kazni u 37. minutu golom Rafinje nakon sjajnog kontranapada. To je bio jedini gol u prvom poluvremenu. PSŽ je u drugom poluvremenu zaigrao znatno ozbiljnije i konkretnije što je odmah uspeo da materijalizuje. Došao je do preokreta za samo dva minuta golovima Osmana Dembelea u 48. i Vitinje u 51. Barselona je uspela da se