Junajted opet razočarao: "Crveni đavoli" nastavili seriju mečeva bez pobede u Premijer ligi

Večernje novosti 13.04.2024

MANČESTER junajted opet nije pobedio, četvrti put u nizu u Premijer ligi. "Crveni đavoli" su odigrali nerešeno na "Vitalitiju" sa Bornmutom - 2:2.

FOTO: Tanjug/AP Izabranici Erika ten Haga su svakim novim kiksom sve dalje od Lige šampiona, pa sada četvrto mesto koje vodi u elitu misaona imenica, pošto Aston Vila ima čak 10 bodova više. Što se utakmice tiče, "trešnjice" su do prednosti došle u 16. minutu preko Dominika Solankea kome je ovo bio 17. gol u prvenstvu. Gosti su u 31. minutu poravnali rezultat zahvaljujući Brunu Fernandešu. Ipak, domaćin je na pauzu otišao sa vođstvom. Džastin Klajvert je u 36.