Rukometaši Vojvodine ostali bez Kupa Srbije, a Partizan ga osvojio posle 11 godina: Vošin poraz posle osam meseci

Dnevnik pre 19 dana  |  Dnevnik.rs

U fenomenalnom finalu Kupa Srbije „Prof. dr Branislav Pokrajac“ za rukometaše beogradski Partizan je, u meču koji je trajao više od dva sata, savladao Vojvodinu 29:28 i osvojio prvi domaći trofej od 2013. godine.

Publika u SC „Slana bara" videla je sve. Od kvalitetnog rukometa, preko incidenata sa navijačima, pa do nikad uzbudljivije završnice finala i odlučujućeg petog sedmerca, kojim je Veljko Popović doneo Partizanu pehar. Trener Vojvodine Boris Rojević čestitao je protivniku i rekao da mu je žao to što je ekipa pala nakon sjajno odigranih prvih 30 minuta. – Imali smo idealno prvo poluvreme, vodili 13:8 i imali sve u svojim rukama. Ipak, kada smo izašli na teren pred