TSC odigrao dobar meč na „karađorđu“, ali izgubio: Lazetić: Sledi prilika za revanš

Dnevnik pre 15 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri TSC–a odigrali su odličan meč u Novom Sadu, bili su bolji od Vojvodine, ali su na kraju, ipak, pognute glave napustili „Karađorđe“. Bačkotopolčani su uspeli da se vrate u meč posle početnih 0:2, a onda u 5. minutu nadoknade, desetak sekundi pre poslednjeg zvižduka sudije primili i treći gol.

Tako su Bačkotopolčani prvi put u ovom prvenstvu poklekli na gostovanjima i prekinuli seriju uspeha u Novom Sadu. Međutim, kako se čini ovaj poraz nije prviše zabrinuo trenera TSC–a Žarka Lazetića. – Odigrali smo možda i najbolje prvo poluvreme u dosadašnjem delu šampionata, a bili smo u minusu od dva gola – pojasnio je posle meča Žarko Lazetić. – Stvorili smo tri sjajne prilike, ali nismo imali sreće, S druge strane, primili smo dva gola koja nikako nismo smeli.