Završen uvodni deo Superlige: Prvenstvo Srbije se sad deli na "gornji" i "donji dom" - plej-of i plej-in

Večernje novosti pre 16 dana

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su večeras Voždovac u Beogradu rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici 30. kola Superlige.

FOTO: A. Ilić Strelci za Kragujevčane bili su Vasilije Đurić u 11. i Milutin Vidosavljević u 71. minutu, dok je pogodak za domaćina postigao Vukašin Đurđević u 18. minutu. Radnički će u plej-of sa petog mesta i 50 bodova, koliko ima i Vojvodina, dok je Voždovac završio kao 14. sa 30 bodova i igraće plej-aut. U plej-inu, za opstanak, boriće se Novi Pazar, Spartak, Radnički Niš, IMT, Javor, Voždovac, Železničar Pančevo i Radnik. Nova faza prvenstva Srbije u fudbalu