Neverovatan meč u dortmundu: Borusija sa dva blickriga izborila polufinale Lige šampiona! (video)

Hot sport pre 19 dana

Atletiko nije izdržao Fudbaleri Borusije savladali su na krcatom Signal Iduna Parku ekipu Atletiko Madrida sa 4:2 (ukupno 5:4), nadoknadili minus od jednog gola iz prvog meča i tako prošli u veliko polufinale Lige šampiona.

Pravi spektakl i rolerkoster viđen je na legendarnom „Vestfalenu“, gde su Milioneri nadoknadili poraz iz prvog meča na stadionu „Vanda Metropolitano“ (2:1). Derweil in der Kabine 😁 #BVBAtleti pic.twitter.com/5IWnWpEL19 — Borussia Dortmund (@BVB) April 16, 2024 Domaći su došli do prednosti preko Julijana Branta u 34. minutu. Ipak, tu Milioneri nisu stali, jer su već pet minuta kasnije duplirali prednost. Gol je postigao Matsen na asistenciju Sabicera i Borusija je