Partizan siguran na startu plej-ofa: Crno-beli uspešno krenuli u odbranu titule u ABA ligi

Večernje novosti pre 12 dana

KOŠARKAŠI Partizana dobro su stvartovali u plej-ofu ABA lige, pošto su u "Areni" pobedili Igokeu sa 94:85 (27:23, 27:22, 17:16, 23:24) i tako uspešno počeli borbu za odbranu titule na Jadranu.

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Ovom utakmicom je okončan prvi krug četvrtfinalnih duela, a sve trijumfe ostvarili su domaćini. Malo je doduše falilo SC Derbiju da iznenadi Crvenu zvezdu. Što se meča Partizan - Igokea tiče, crno-beli su zasluženo slavili. Tim Vladimira Jovanovića je do polovine druge četvrtine bio u egalu, ali domaćin je dobro finiširao prvo poluvreme i na pauzu je otišao sa +9 - 54:45. Šut je idealno služio izabranike Željka Obradovića tokom