Poznati finalisti plej-ofa B Superlige, golmani junaci sa sedmerca: Kikinđane spasao Marković, Kolubaru Martinović (video)

Dnevnik pre 14 dana  |  Dnevnik.rs

Rukometaši Kikinde prvi su finalista plej-ofa B Superlige pošto su u dve utakmice pobedili Crvenku, ovoga puta posle sedmeraca 31:29.

Na isti način, Kolubara iz Lazarevca boriće se za prvo mesto, posto su eliminisali Inđiji u gostima (27:29). Igrači Crvenke nisu uspeli da se revanširaju Kikinđanima za poraz (35:33) od pre tri dana u polufinalu plej-ofa B Superlige. Izabranici Zorana Lovra su bili na putu da izbore majstoricu u drugoj utakmici u dvorani "Slobodan Čile Mišković" . Pred punom dvoranom u sudaru dve vojvođanske ekipe, Kikinđanima je pripalo prvih 15-ak minuta prvog poluvremena, da bi,