Roma i Atalanta u polufinalu Lige Evrope - "vučica" ponovo bolja od Milana, pirova pobeda Liverupla

RTS pre 13 dana

Fudbaleri Rome savladali su Milan rezultatom 2:1 u drugom meču četvrtfinala Lige Evrope i plasirali se u polufinale nakon što su slavili i u prvom meču.

Nakon što je doneo pobedu "vučici" u prvom meču, Đanluka Mančini je ponovo bio strelac u 12. minutu meča. Deset minuta kasnije precizan je bio i Paolo Dibala i već tada se moglo naslutiti da će Roma trijumfalno izaći iz susreta dva italijanska kluba. Međutim, Zeki Čelik je u 31. minutu dobio direktan crveni karton, zakomplikovavši nastavak utakmice svom timu. Srpski reprezentativac Luka Jović ušao je u igru na poluvremenu i imao nekoliko prilika koje nije uspeo da