Teodora Vukojević u finalu olimpijskih kvalifikacija, muševi zaustavili Milutina

Sportski žurnal pre 12 dana

Srpske takmičarke Sanja Vukašinović i Andrea Arsović zauzele su 25. odnosno 47. mesto

Reprezentativka Srbije u streljaštvu Teodora Vukojević plasirala se u finale olimpijskog kvalifikacionog turnira u Rio de Žaneiru. Vukojević je u kvalifikacijama u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava zauzela četvrto mesto rezultatom 592 kruga i u petak će se u finalu boriti za medalje i jednu od dve olimpijske kvote. Za prolaz u finale bilo je potrebno 590 krugova. Prva je bila Jelizaveta Bezrukova iz Kazahstana sa 595 kruga, druga Anita Mangold iz Nemačke