Koliko života ima Bajer: Novi nemački prvak bez poraza i u 44. utakmici ove sezone, u polufinalu Lige Evrope protiv Rome

Danas pre 12 dana  |  G. A.

Bajer iz Leverkuzena, koji je već obezbedio titulu nemačkog prvaka, prvu u svojoj istoriji, a u trci je i za trofej u domaćem kupu, nastavlja i put ka tripleti.

Igraće u polufinalu Lige Evrope, pošto je odoleo na Olimpijskom stadionu u Londonu. Na revenš četvrtfinala s Vest Hemom je poneo pobedu s 2:0 iz Nemačke. Engleski tim je vodio s 1:0 pogotkom Marka Antonija u 13. minutu, opsedao je gol gostiju da bi anulirao njihovu zalihu, ali mu je tim koji vodi španski trener Ćabi Alonso razvejao svaku nadu kada mu je zatresao mrežu u 89. minutu preko Džeremija Frimponga. Remi znači i da će Bajer na duel s Romom u polufinalu, ali