RK Zvezda: Upravni odbor jednoglasno podržao odluku o povlačenju ekipe sa terena

RTS pre 12 dana

Muški rukometni klub Crvena zvezda saopštio da je Upravni odbor kluba jednoglasno podržao odluku sportskog direktora Ognjena Kajganića i trenera Nedeljka Matića da povuku ekipu sa terena na utakmici drugog kola plej-auta Superlige Srbije sa Dubočicom.

Rukometaši Crvene zvezde su pre dva dana napustili teren u 44. minutu meča sa Dubočicom pri rezultatu 25:22 za domaći tim. Crvena zvezda navodi da su tokom utakmice Kajganić i Matić u više navrata upozoravali sudije i delegate na "nesankcionisanje pregrube igre od strane protivničkih igrača". "U 44. minutu utakmice, posle izuzetno grubog faula nad pivotmenom Crvene zvezde Dušanom Andrejevićem, povređeno mu je oko. Da ne bi došlo do eskalacije situacije na parketu i