Baski ovo sebi nisu smeli da dopuste, bore se za Ligu šampiona, a gube bodove od "davljenika"!

Sportske.net pre 13 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Granade odigrali su nerešeno 1:1 u meču 32. kola španske Primere na stadionu "San Mames".

Bilbao koji se bori za plasman u Ligu šampiona naredne sezone večeras je tako prosuo dva boda protiv ekipe koja će gotovo izvesno ispasti iz lige. Oba gola viđena su u prvih 25 minuta utakmice. Povela je Granada autogolom Injakija Vilijamsa u šestom minutu, nakon što je ofanzivac Baskijaca nespretno reagovao posle kornera rivala i l optu poslao u sopstvenu mrežu. Izjednačio je domaćin pogotkom Gorke Guzruzete koji je odbijenu loptu smestio u mrežu Granade. Do kraja