"Čarobnjak" Vlahović pokrenuo utučeni Juve, Kaljari ostao na bodu posle dva penala!

Sportske.net pre 13 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Kaljarija i Juventusa remizirali su 2:2 u meču 33. kola italijanske Serije A.

Domaćin je u Sardiniji na poluvremenu vodio sa 2:0 postigavši oba pogotka iz penala, ali je sjajan gol iz slobodnog udarca Dušana Vlahovića pokrenuo letargični Juventus koji je na kraju stigao do boda. Poveo je Kaljari posle pola časa igre. Štoper Juventusa Bremer igrao je rukom u svom šesnaestercu, a siguran sa "bele tačke" bio je Đanluka Gaetano. Samo šest minuta kasnije novi jedanaesterac za domaćina. Golman Juventusa oborio je u svom kaznenom prostoru