Počeo plej-of u Superligi Srbije: Dve utakmice – 12 golova, kragujevački Radnički izbio na četvrto mesto

Danas pre 13 dana  |  G. A.

U prve dve utakmice na početku plej-ofa u fudbalskoj Superligi Srbije palo je 12 golova.

Čukarički je u Kragujevcu vodio na poluvremenu protiv Radničkog, ali je domaćin u nastavku meča preokrenuo rezultat u svoju korist. Pobedom je izbio na četvrto mesto, s kojeg se ide u kvalifikacije za Ligu konferencije UEFA. Naruku mu je išlo i to što je TSC u Bačkoj Topoli savladao Vojvodinu prvi put ove sezone. U nedelju, u poslednjem kolu osnovnog dela, Novosađani su na „Karađorđu“ bili uspešniji s 3:2 pobedonosnim golom na izdisaju utakmice, a u jesenjem delu i