Crvena zvezda - Partizan 3:2: Šampion posle preokreta za plus 10 protiv crno-belih

Euronews pre 12 dana  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Crvene zvezde uvećeli su prednost nad Partizanom na 10 bodova nakon što su u 173. "večitom derbiju" slavili i velikim preokretom u finišu meča koji je trajao više od 110 minuta - 3:2 (1:1).

Crno-beli su vodili do 90. minuta kada je Šerif Endiaje uspeo da izjednači, ali su crno-beli zahtevali da arbitar Pavle Savić dosudi prekršaj nad kapitenom Svetozarom Markovićem, što on nije učinio ni nakon konsultacije sa VAR sobom, a nedugo nakon toga je Nikola Antić skrivio jedanaesterac koji je u nova tri boda pretvorio Aleksandar Katai. Bilo je posle toga dosta nervoze, čak i vremena u sudijskoj nadoknadi da crno-beli izjednače, ali ne i pravih prilika da se