Zvezda posle preokreta iz penala „slomila“ Partizan za „plus 10“!

Sputnik pre 12 dana

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su posle preokreta Partizan - 3:2 u 173. derbiju, a heroj je bio Aleksandar Katai koji je realizovao penal u 99. minutu. Još jedan dobar derbi odigrali su crveno i crno-beli, bilo je golova, prekida, a nadoknada je bila čak 15 minuta, igralo se 21! Zvezda je posle prvog kola plej-ofa odmakla na „+10“ Partizanu.

Pet golova videli su ljubitelji fudbala u večitom derbiju koji je trajao nestvarnih 111 minuta! Stiče se utisak, opravdano zbog čak tri prekida prouzrokovana dimnim bombama od kojih se stvarala zavesa na Marakani i glavni sudija je bio primoran da u više navrata prekida 173. večiti derbi. Krenulo je otvoreno i ultra-ofanzivno. Dve šanse već u prvom minuta za Partizan. Prvo Severina, a onda i Samed Baždar, čiju je loptu praktično "iz gola" izvadio sjajni Glazer.