Ludi večiti derbi: Drugi gol na Marakani za samo 16 minuta meča Crvena zvezda - Partizan (video)

Večernje novosti pre 28 dana

Crvena zvezda i Partizan sastali su se u ove subote kako bi odigrali 173. prvenstveni "večiti derbi", a već posle 16. minuta rezultat je glasio 1:1.

Foto: Printskrin/Arena sport Nakon što je Partizan poveo, domaćini su ekspresno izjednačili. Penal je dosuđen za Zvezdu, a Gelor Kanga je postigao gol za 1:1, iako su se "grobari" ponadali da to neće biti slučaj (a umalo im se želja ispunila). Evo i kako je izgledao taj jedanaesterac: Podsetimo, prenos meča Crvena zvezda - Partizan možete uživo da pratite na portalu "Novosti". Bonus video: Početak velike tuče navijača pred 173. večiti derbi i brza reakcija policije