Belingem srušio Barselonu: Real pobedom u El Klasiku praktično rešio pitanje šampiona! (video)

Hot sport 21.04.2024

Treba čudo da se desi da Real ne osvoji titulu Fudbaleri Real Madrida ostvarili su impresivnu pobedu nad Barselonom rezultatom 3:2 u 299. „El klasiku“, donoseći veliki preokret i uzbuđenje na stadion „Bernabeu“.

Utakmica je započela u korist Barselone, koja je povela već u šestom minutu golom Andreasa Kristensena nakon kornera koji je izveo Rafinja. Međutim, Real Madrid nije dugo dozvoljavao Kataloncima da zadrže prednost. Samo dva minuta kasnije, Vinisijus je iz penala izjednačio rezultat nakon faula nad Lukasom Vaskezom. Nakon toga, Real Madrid je preuzeo inicijativu, ali je morao da se suoči sa opasnim napadima Barselone, posebno od strane Jamala. Uprkos odlasku