Partizan stotkom do polufinala ABA lige: Crno-beli ubedljivi u Laktašima, sledi obračun sa Podgoričanima!

Kurir pre 16 dana

Košarkaši Partizana plasirali su se u polufinale ABA lige, nakon što su izabranici Željka Obradovića slavili na gostovanju Igokei u Laktašima rezultatom 77:101 i tako sa maksimalnih 2:0 rešili ovu četvrtfinalnu seriju.

Silovito je krenuo Paritzan serijom 10:0, a prednjačio je tada Ledej. Serija je trajala, bilo je i maksimalnih 23:6, a onda buđenje domaćina. Filipović je počeo da pogađa u serijama, a upravo ovako se igralo. Crno-beli se odlepe, Igokea priđe, pa usledi novi nalet. Na poluvreme se otišlo sa +11 za crno bele, a svoj mini šou je imao Uroš Trifunović koji je postigao 8 poena za tri minuta na parketu - bez promašaja. Filipović je bio ubedljivo najraspoloženiji