Mikautadze ponovo u staroj formi, Lil nekako preboleo Vilu jer drugačije nije moglo

Sportske.net pre 14 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Lila savladali su Strazbur rezultatom 1:0 (1:0) na "Pjer Moroa" stadionu u utakmici 30. kola Lige 1.

Tri dana posle eliminacije u četvrtfinalu Lige konferencije od Aston Vile na penale, Lil je nastavio svoju borbu za Ligu šampiona i to uspešno, jer drugačije nije ni moglo. Doduše, nije mnogo nedostajalo da Strazbur spreči trijumf "doga". U 12. minutu je Džonatan Dejvid doneo prednost domaćinu čija je igra u drugom poluvremenu poprilično pala. Strazbur je stvorio dve ogromne prilike od kojih je prva proizašla iz ofsajda, pa bi gol Emege, da ga je dao, bio poništen.