Golmane, skloni se da ti pokažem kako treba: Lester ima novog heroja, potezima ostavio navijače u neverici (video)

Večernje novosti pre 12 dana

FUDBALERI Lester sitija slavili su protiv Vest Bromvič Albiona rezultatom 2:1, a najzaslužniji za trijumf bio je defanzivac "lisica" zbog koga su rivali čupali kosu.

FOTO: EPA Prvoplasirani Lester upisao je važnu pobedu nakon dva poraza, a ona je nekadšanjem šampionu Premijer lige donela prvu poziciju koja ga u ovom trenutku vodi nazad u elitni rang. Susret sa petoplasiranim Vest Bromvič Albionom doneo je mnogo uzbuđenja, Vilfrid Ndidi je u 22. minutu doneo prednost domaćinu, a iskusni Džejmi Varti je u 65. minutu uvećao vođstvo "lisica". VBA u nastavku nije imao šta da izgubi, imao je terensku inicijativu, gol je postigao Džed