Sevilja nastavila pobednički niz, Gudelj izašao zbog povrede

Sport klub pre 12 dana  |  Autor: Nikola Paripović

Sevilja je na svom stadionu savladala Majorku rezultatom 2:0 u okviru 32. kola La lige, a sve je bilo razrešeno tek u drugom poluvremenu, a zabrinjavajuća činjenica za domaći tim, ali i Dragana Stojkovića jeste da je Nemanja Gudelj morao da izađe u 81. minutu zbog povrede.

Prvi deo igre bio je potpuno nezanimljiv. Najbolju šansu je imao Murići u 28. minutu, ali je u poslednjem trenutku neko od defanzivaca Sevilje blokirao njegov udarac. Nije bilo previše kreativnosti i činilo se da obe ekipe više obraćaju pažnju na svoj gol mego na protivnički. Prvu ozbiljnu priliku na utakmici je Sevilja realizovala. Suso je iskoristio neopreznost Koste koji se okliznuo i centrirao, a u kaznenom prostoru je pronašao En Nesirija koji je postigao gol.