Kraj sa Sergeja i mitra: Al Hilal pobedio, ali na kraju ispao iz Lige šampiona! (video)

Hot sport pre 9 dana

Kraj za Srbe u polufinalu Al Hilal za koji nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić, ispao je u polufinalu AFC Lige šampiona, uprkos pobedi na domaćem terenu sa 2:1 protiv Al Aina.

Gosti iz Ujedinjenih Arapskih Emirata su u prvom meču slavili sa 4:2 (3:0), što im je bilo dovoljno za prolaz. Al Hilal je već u četvrtom minutu poveo, golom Rubena Neveša sa bele tačke, ipak snove domaćina o preokretu i plasmanu dalje srušio je Erik golom samo osam minuta kasnije. Saudijci su dali sve od sebe da dođu do dovoljnog preokreta, ali osim pogotka Salema Al Davsarija u 51. minutu nisu uspeli u svojoj nameri. 52′ Michael scores! Al Hilal 2-1 Al Ain. Al