VIDEO Da li će ovaj penal koštati Tadića titule? Sporna odluka sudije, navijači Fenerbahčea besni

Nova pre 12 dana  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Sivaspora i Fenerbahčea remizirali su 2:2 u okviru 33. kola turskog šampionata.

Na taj način Fenerbahče je došao u nezgodnu situaciju, kada je reč o borbi za titulu, pošto sada ima četiriboda manje od Galatasaraja. Fenerbahče je poveo preko Freda u nadoknadi prvog poluvremena, dok je asistent bio Kadioglu. Koita je izjednačio u 58. minutu, ali je Fenerbahče ponovo poveo u 81. minutu preko Kavečija. I kada se činilo da će Fenerbahče upisati veoma važna tri boda, Sivaspor je uspeo da dođe do remija, ali na veoma bran način. U 93. minutu Rej