Laciju malo falilo za čudo - Ušao umesto Vlahovića i iz prvog dodira doneo Juventusu finale Kupa Italije!

Sportske.net pre 9 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa prvi su finalisti Kupa Italije pošto su večeras na "Olimpiku" sačuvali prednost od 2:0 iz prvog meča, uprkos porazu od Lacija - 2:1.

Juventus je došao u Rim sa lepom zalihom od 2:0 iz prvog meča, ali se nije proslavio. Tati Kasteljanos je bio nerešiva enigma za odbranu, dao je oba pogotka i umalo bio heroj Rimljana. Već u 12. minutu, Kasteljanos je iskoristio svoju prvu šansu, Alberto je centrirao, a napadač nadskočio loše postavljenog Aleksa Sandra i glavom poslao loptu u rašlje za 1:0. Juventus je do poluvremena imao dve dobre prilike, jednu je propustio i Dušan Vlahović koji nije pogodio iz