Jedan negativan rekord Premijer lige postavljen, drugi na vidiku: Da li će mreža Šefild junajteda da se zatrese i 100 puta?

Danas pre 10 dana  |  G. A.

I u zaostaloj utakmici 29. kola engleske fudbalske Premijer lige Mančester junajted se namučio kao potpuni favorit.

Onomad, u polufinalu domaćeg kupa, na Vembliju mu se osmehnula sreća na penale protiv junačkog Koventrija, tima iz drugostepenog Čempionšipa, koji je dostigao njegovo vođstvo od 3:0, a pred svojim navijačima na Old Trafordu jedva je slomio otpor Šefild junajteda, poslednjeg na tabeli, sasvim izvesno povratnika u niži rang. Gosti su dvaput vodili, golovima u 35. i 50. minutu. Prvo izjednačenje je doneo Megvajer u 42. minutu, a drugo Portugalac Bruno Fernades iz