Vlasotinčani preokretom do nove pobede – Vlasina u seriji od 5 utakmica bez poraza

Fudbaleri Vlasine pobedili su danas posle preokreta ekipu Timočanina i nastavili seriju od sada već 5 utakmica bez poraza.

Srpska liga Istok – 24. kolo VLASINA – TIMOČANIN 3:2 Strelci: 0:1 Petrović u 7., 1:1 Đokić u 14., 1:2 Tomić u 39., 2:2 Milosavljević u 67. iz jedanaesterca, 3:2 Mitrović u 71. minutu iz jedanaesterca- Vlasotince, stadion Rosulja, gledalaca: 300, sudija: Jovan Aleksić (Vranje), žuti kartoni: Milošević (Vlasina), Zdravković, Živić, Videnović, Jović, Petrović, Tomić (Timočanin), crveni karton: Maljković (Timočanin) u 66. minutu. VLASINA: Gašić, Marković (Mitrović),