Premijer liga: Barnli iz penala u završnici do boda u Mančesteru, petarda Njukasla, Fulam i Kristal Palas podelili bodove

Kurir pre 12 dana

Fudbaleri Mančester junajteda i Barnlija odigrali su u Mančesteru nerešeno 1:1, u meču 35. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Junajted golom Entonija u 79. minutu, da bi izjednačenje Barnliju doneo Zeki Amduni pogotkom iz penala u 87. minutu. Junajted je na šestom mestu sa 54 poena, a Barnli je na pretposlednjoj, 19. poziciji sa 24 boda. U narednom kolu, Junajted će gostovati Kristal Palasu, dok će Barnli dočekati Njukasl. U istom terminu, Njukasl je kao domaćin pobedio Šefild junajted sa 5:1. Strelci za Njukasl bili su Aleksander Isak u 26. i 61, Bruno Giamareš u 54, Ben Osborn