Vlasotinčani preplivali Dunav: Vlasina 4. pobedom u nizu sve bliže sredini tabele

Fudbalaeri Vlasine su na gostovanju u Prahovu nastavili seriju odličnih rezultata i posle 5. pobede u poslednjih 6 kola napravili iskorak ka sredini tabele.

Srpska liga Istok – 25. kolo DUNAV – VLASINA 0:2 Strelac: 0:1 Slobodan Stojković u 33., 0:2 Slobodan Stojković u 82. minutu iz jedanaesterca – Prahovo, sudija: Miloš Grujić (Niš), žuti kartoni: Radulović, Cvetanović, Popović (Dunav), Gašić, Vučić, Mitrović (Vlasina), crveni kartoni: Slađan Bogdanović (Dunav) u 85., Mateja Todorović (Dunav) u 90. minutu. DUNAV: Brkić, Kiš, Cvetanović, Popović (Kitić), Petrović (Bogdanović), Mitić, Jezdić (Odalović), Jemović,