"Švabe" umalo "uprljale" sezonu Leverkuzena, ali su "Farmaceuti" sila!

Sportske.net pre 13 dana  |  Sportske.net

Štutgart je jedno od najprijatnijih iznenađenja ove sezone, a to su dokazali i danas u Leverkuzenu. "Švabe" su umalo uspele da stignu do pobede protiv novog šampiona Nemačke, vodili su do 96. minuta sa 1:2, ali su domaći stigli do izjednačenja.

Na kraju - 2:2! Dominacija Leverkuzena u prvom poluvremenu, ali bez prave realizacije, čekali smo gol u mreži Štutgarta koji se na kraju nije desio, a gosti su sačekali svoju šansu u drugom poluvremenu i - iskoristili je. Prvo je u 47. minutu Fuhrih uspeo da načne domaćina pogodio je posle odbitka, a samo deset minuta kasnije još jedan gol u mreži Leverkuzena, Undav je pogodio za ogromnih 0:2. Uspeo je da se izbori za poziciju za šut, oborio protivnika, sudija nije