Nezaustavljivi Radnički u Kruševcu, istorija sve bliža za Kragujevčane!

Sportske.net pre 16 dana  |  Sportske.net

Fantastično prvo poluvreme Radničkog pred oko 3 hiljade ljudi u Kruševcu, gostujući navijači su napravili "domaći teren" u borbi za Evropu i pomogli su ekipi Feđe Dudića da stigne do nove pobede u šampionatu Srbije i da se oporavi od teškog poraza u Kupu.

Večeras u Kruševcu, Napredak - Radnički 1:4 (0:3)! Već u 12. minutu gosti su stigli do prednosti. Ristić je centrirao sa desne strane, pogodio je Zorića u trepavicu za 1:0. I onda 28. minut, Radnički je imao ogromnu prednost. Sali Vižđi je prvi stigao do lopte, zaustavljen je na samoj ivici kaznenog prostora, a sudija je dosudio slobodan udarac. Ipak, nakon VAR intervencije, pokazano je na belu tačku, a siguran izvođač je bio Ristić za ogromnih 0:2! U 45. minutu je